Cvičíme hlavou ON-LINE 

V rámci tohoto projektu se dozvíte víc o fungování těla, svalů, fascií. Proč Vás mohou bolet záda, kyčle, ramena, kolena. Že jdou vycvičit ploché nohy i vbočené palce. Jak provádět pohyb co nejefektivněji, jak kompenzovat alespoň trochu sezení, když není čas a chuť na cvičení. Jak vše zakomponovat do běžných denních činností, začít si uvědomovat stereotypy a měnit je. Každý týden jiné téma, trocha teorie, anatomie, cvičení - inspirované vývojovou kineziologií (DNS Prof. Koláře), pilates a  jógou. 

Cvičení po porodu ON-LINE

Do on-line kurzu se lze přihlásit pouze po absolvování úvodního workshopu nebo individuální lekce. Koncept kurzu je stejný, cvičení je rozděleno na kratší úseky, samy si volíte, kolik stihnete odcvičit.  Vstup do "členské" sekce ZDE

Individuální ON-LINE lekce

V současné době máte možnost využít nabídky On-line individuálních lekcí se mnou, kde Vám mohu prostřednictvím aplikace Skype nebo Webex (nevyžaduje instalaci programu) sestavit cvičení na míru. Díky videohovoru hlídám správnost provedení cviků a jsem schopna Vás i opravit. Je také prostor na podrobnější vysvětlení cviků a další konzultace. Lekce trvá 45 min., termíny naleznete v rezervačním systému, stejně jako cenu této online varianty.